Praca na produkcji - Swarzędz z bezpłatnym dojazdem

Dodane przez Agencja Pracy FallWork (Firma), Środa, 18 Październik, 2017  10:45
  • Telefon: 790 790 544
  • Lokalizacja: Swarzędz
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Fallwork Sp. z o.o

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (Certyfikart APT nr 6321) w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, dużego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWANIE TOWARU

Miejsce pracy: Swarzędz

Obowiązki:

-dbanie o porządek w miejscu pracy
-streczowanie produktów
-pakowanie towarów z należytą starannością

Wymagania:

-chęć do pracy
-dyspozycyjność w systemie 3-zmianowym
-zdolności manualne
-sprawność fizyczna

Oferujemy:

-atrakcyjną stawkę godzinową
-umowę zlecenie
-pracę w stabilnej firmie

*Oferta pracy tymczasowej

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 310

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Swarzędz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń